A101 Aldım Aldım kataloğumuzdaki uygun fiyatlı JBL kablosuz kulaklıkları sizler için inceledik.

Kablosuz kulaklık; Kullanım kolaylığı sayesinde son zamanların en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Piyasada pek çok kulaklık markası bulunsa da JBL markası her zaman birinci sırayı korumayı başarıyor. Markanın her bütçeye ve zevke uygun modelleri arasında kalite-fiyat oranı açısından tam bir ürün olan bir model var: JBL Tune 520BT! Fiyatına göre yüksek değer sunan kulaklıklar arasında üstün teknolojik özellikleriyle rekabette öne çıkan kulaklıklar, aynı zamanda en büyük perakende zincirlerinden biri olan A101’in 7 Mart Perşembe tarihli özel İnternet Buy You Buy kataloğunu da süslüyor. Uygun katalog fiyatıyla pek çok kişinin ilgisini çeken bu ürünü sizler için inceledik.

Bu içerik marka işbirliklerini içermektedir.

Dün 7 Mart 2024 tarihli A101 İnternete Özel Aldıklarını Al Kataloğunu duyurduk!


Bu haftaki A101 kataloğumuzda yer alan JBL Tune 520BT kablosuz kulaklığı sizler için inceledik. Yeni bir kulaklık almayı planlıyorsanız detaylı incelememize göz atmaktan çekinmeyin. Detaylar burada!

Geçen ay yalnızca Amazon’da 100’den fazla ürün satıldı: JBL Tune 520BT kablosuz kulaklık


İsimsiz tasarım - 2024-03-08T141528.255

Öne Çıkanlar

Akıllı cihazlarınıza Bluetooth üzerinden kablosuz olarak bağlanmanıza olanak tanıyan JBL Tune 520BT kulaklık, 57 saate varan pil ömrü ve hızlı şarj özelliğiyle öne çıkıyor. 5 dakikada 3 saat sürebilen şarj desteği sunan ürün, birden fazla cihazla eş zamanlı bağlantıya imkan tanıyor. Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile konforlu bir deneyim sunan ürün, entegre kontrol düğmeleriyle müzik çalma, çağrı yanıtlama gibi işlemleri kolayca gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Kullanıcılar ne diyor?

  • “Katlanabilir olması, kılıfının olması, uygulama üzerinden ayarlanabiliyor olması, pil ömrü, C tipi olması, ses kalitesi ve malzemeleri verilen paraya değdiğini kanıtlıyor. Biz beyazı tercih ettik, daha çok kirlenmeye karşı hassastır ancak görsel olarak hoştur.”

  • “Ürün iyi, sesi iyi. Günde 2-3 kullanımda şarjı bir hafta gidiyor.”

  • “Çok yeterli bir bas-tiz dengesi. Kısa süreli şarj ve uzun süreli deşarj. Kaliteli bir yaklaşım. Telefon vb. üzerinden yönetilebilir uygulama. Paranızın karşılığını veren bir ürün.”

Ürünü keşfedin

Önerdiğimiz ürünleri beğeneceğinizi umuyoruz. Bu içerikten satın almaya karar vermeniz durumunda Mynet, bağlantılardan gelir/komisyon kazanabilir. Satın alma sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

İlk sayfa
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber